Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala FENMateriały prasowe / Gala FEN

MMA. FEN 27. Patryk Trytek kontra Igor Wojtas na gali w Szczecinie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Patryk Trytek (2-0, 2 KO) podejmie Igora Wojtasa (8-6, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 27, która 18 stycznia odbędzie się w hali Netto w Szczecinie. Pojedynek ten zakontraktowany jest w limicie kategorii koguciej.

Trytek to reprezentant Berserkers Team Szczecin, który na zawodowstwie zadebiutował w czerwcu 2018 roku, kiedy przez nokaut w 1. rundzie wygrał z Robertem Gromadą. Maj kolejnego roku był dla niego równie udany, gdyż także przez nokaut rozprawił się z Ukraińcem, Mikhailem Kurchem.

Wojtas jest zdecydowanie bardziej doświadczony od Trytka. Swoją pierwszą zawodową walkę odbył w 2013 roku. Od tamtego czasu wygrał osiem pojedynków, z czego pięć przed czasem. Pomiędzy 2015 a 2017 roku Wojtas stoczył siedem walk i we wszystkich zwyciężył. We wrześniu 2019 roku znokautował w 1. odsłonie Andrija Koroleva.

Zobacz także: Jon Jones zmierzy się z Dominikiem Reyesem

Bohaterem pojedynku wieczoru gali Fight Exclusive Night w Szczecinie będzie Mateusz Rębecki (9-1, 4 KO, 4 SUB). Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Pojedynek na swojej ziemi będzie również dla "Chińczyka" trzecią obroną pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej.

Zobacz także: Tak wyglądał debiut Mameda Chalidowa w Konfrontacji Sztuk Walki (wideo)

ZOBACZ WIDEO MB Boxing Night 6. Krzysztof Zimnoch zaskoczył kibiców. Hipnotyzer w narożniku boksera

Kto wygra w Szczecinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL