Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Gamrot WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot

MMA. KSW chce pojedynku Mateusza Gamrota z Salahdinem Parnassem. "Gamer nadal odmawia walki"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Ciekawe informacje wyjawił współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski. Według niego Mateusz Gamrot otrzymał propozycję walki z Salahdinem Parnassem, ale Polak odmówił. Tymczasem Francuz 7 grudnia stoczy kolejny pojedynek.

Salahdine Parnasse na gali KSW 52 w Gliwicach zmierzy się z doświadczonym Ivanem Buchingerem, a stawką starcia będzie tymczasowy pas mistrza wagi piórkowej, który należy do 21-letniego objawienia na europejskiej scenie MMA. 

Martin Lewandowski, w związku z pojedynkiem Parnasse - Buchniger, pokusił się o kilka zdań komentarza na temat Francuza. "Salahdine Parnasse błyskawicznie i w spektakularny sposób wyczyścił kat 66 kg w KSW. Pokonał już: Rajewskiego, Szymańskiego, Kornika i Wrzoska. Fani go pokochali za styl i finezyjną pracę w stójce i nie dziwię się im! Ogromnie ostrzyłem sobie zęby na jego pojedynek z Mateuszem Gamrotem, ale Gamer nadal odmawia walki. My jedziemy dalej i w związku z tym postanowiliśmy, że niepokonany(!!!) Francuz zawalczy z mistrzem M1, WKF, Cage Warriors, XFN Ivanem Buchingerem, a stawką walki będzie pas mistrzowski KSW".

Zobacz także: Martin Zawada chce walki z Tomaszem Narkunem

Sytuacja na linii Mateusz Gamrot - KSW nadal nie jest jasna. Zawodnik utrzymuje, że wywiązał się ze swoich obowiązków i nie jest już zawodnikiem federacji. Zgoła innego zdania jest jednak Konfrontacja Sztuk Walki, a sprawa wyjaśniana jest przez prawników. 

Gamrot ostatnią walkę stoczył 1 grudnia ubiegłego roku, pokonując na KSW 46 w Gliwicach Klebera Koike Erbsta.

Zobacz także: Hatef Moeil wyzwał do walki Mariusza Pudzianowskiego

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (całość): podsumowanie KSW 51, iskry przed walką na KSW 52

Czy chciałbyś zobaczyć pojedynek Gamrota z Parnassem w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL