Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil GniadekWP SportoweFakty / Waldemar Ossowski / Na zdjęciu: Kamil Gniadek

MMA. FEN 27. Kamil Gniadek zawalczy w Szczecinie. Rywal z małym doświadczeniem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Kamil Gniadek (13-7, 3 KO, 8 SUB) powraca do klatki FEN. Zawodnik reprezentujący klub Berkut WCA Fight Team 18 stycznia podejmie w Szczecinie debiutującego pod szyldem federacji Michała Balcerzaka (2-1, 2 KO).

Gniadek to mimo wciąż młodego wieku jeden z weteranów Fight Exclusive Night. Zawodnik pochodzący ze Szczecina to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

W październiku 2018 roku Kamil Gniadek już w pierwszej rundzie znokautował Jacka Jędraszczyka. Wcześniej trzykrotnie walczył dla FEN i za każdym razem kończył pojedynki przed czasem nie dając szans swoim rywalom.

Zobacz także: Nieoficjalnie: Joanna Jędrzejczyk kontra Weili Zhang o pas na UFC 248

Balcerzak ma 25 lat i dopiero po raz pierwszy wystąpi pod szyldem FEN. Reprezentant Husaria Fight Team z dwóch swoich wygranych pojedynków oba zakończył przez TKO w 1. rundach.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce". Słaba walka Pudzianowskiego z Junem? "Kibice chcą od Mariusza siły i obaleń, a nie świetnej techniki"

W walce wieczoru gali w Szczecinie Magomed Magomedow (12-1, 1 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (9-1, 4 KO, 4 SUB).

Czy Kamil Gniadek zwycięży na FEN 27?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL