Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Od lewej Scott Askham i Michał Materla podczas walki na KSW 49Materiały prasowe / kswmma.com / Od lewej Scott Askham i Michał Materla podczas walki na KSW 49

MMA. KSW 52. Zrobił to po raz drugi. Zobacz, jak Scott Askham znokautował Materlę (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
To była bez wątpienia jedna z najlepszych walk tego roku w Polsce. W rewanżowym starciu Michał Materla i Scott Askham spotkali się na KSW 49. Nokaut na zawodniku ze Szczecina robi wrażenie przed jego kolejnym pojedynkiem w Gliwicach.

Ostatnie pojedynki Scotta Askhama  uważnie obserwował Mamed Chalidow, który już 7 grudnia stanie do walki z weteranem UFC. 31-letni Anglik dzięki drugiej wygranej z Michałem Materlą sięgnął po mistrzowski pas wagi średniej polskiej federacji. 

Starcie w Ergo Arenie nie było jednak jednostronne, a Materla miał w nim swoje szansę na wygraną. Szczecinianin znakomicie przewalczył 1. rundę, ale od kolejnej zaczął oddawać inicjatywę i w 3. rundzie został znokautowany latającym kolanem. 

Zobacz także: Znamy liczbę sprzedanych PPV za rewanż Wildera z Ortizem

Scott Askham wygrał w KSW dotąd wszystkie pojedynki. Obecny mistrz może pochwalić się statystyką 70 proc. walk zakończonych przez nokaut. 

Zobacz ten pojedynek:

Zobacz także: Kołecki o rewanżu z Pudzianowskim

Czy Scott Askham znokautuje Mameda Chalidowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL