Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. Błachowicz odpowiedział na zarzuty Smitha. "Jestem ostatnim gościem, który wybiera rywali"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W lutym Jan Błachowicz zmierzy się na gali UFC w Nowym Meksyku z Corey'em Andersonem. Na ogłoszenie tego pojedynku zareagował Anthony Smith, który posądził obu wojowników o odrzucenie jego oferty. Na słowa te zareagował Polak.

- Nie winię Błachowicza. Rozumiem, że przegrał z Andersonem i chce rewanżu. To Anderson jest tchórzem, bo błagał mnie o walkę, gdy byłem zestawiony z Jonesem - powiedział Anthony Smith, który chciałby skonfrontować swoje siły zarówno z Janem Błachowiczem, jak i Corey'em Andersonem. Póki co nie ma jednak szans na to, że dojdzie do którejkolwiek z tych walk.

15 lutego 2020 roku na gali UFC w Nowym Meksyku dojdzie do konfrontacji Błachowicza z Andersonem. Polakowi nie spodobały się słowa Smitha i zarzut o to, że unika z nim walki. Dlatego Błachowicz postanowił zareagować na słowa potencjalnego rywala, który w przeszłości był pretendentem do tytułu w kategorii półciężkiej.

"Nie dostałem oferty walki z Anthonym Smithem. Wiecie, że jestem ostatnim gościem, który wybiera sobie rywali" - napisał Błachowicz na Twitterze i uciął spekulacje dotyczące oskarżeń Smitha.

Zarówno Błachowicz, jak i Smith liczą na to, że dostaną szansę walki o mistrzowski tytuł, który należy do Jona Jonesa. Ten w kolejnej walce zmierzy się z Dominickiem Reyesem. Smith musi wygrać co najmniej jeden pojedynek, by zmierzyć się z Jonesem, a zestawienie go z Błachowiczem lub Andersonem otworzyłoby drzwi do walki o tytuł dla zwycięzcy tego starcia.

Zobacz także:
Boks. Wielka gala w Arabii Saudyjskiej! Joshua chce odebrać pasy Ruizowi Jr, ważny pojedynek Wacha (zapowiedź)
MMA. KSW 52. W Niemczech piszą o gali w Gliwicach. "Narodowy bohater wraca z emerytury" (karta walk, transmisja)

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce". Aleksandra Rola o niedoszłych walkach z Karoliną Owczarz. "Od początku nie chciała ze mną walczyć"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL