Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Artur Sowiński - Vinicius Bohrer Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: walka Artur Sowiński - Vinicius Bohrer

MMA. KSW 52. Artur Sowiński - Vinicius Bohrer. "Kornik" demoluje Brazylijczyka w 1. rundzie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Vinicius Bohrer w Gliwicach przekonał się o sile ciosów Artura Sowińskiego. Na gali KSW 52 "Kornik" efektownie znokautował Brazylijczyka w 1. rundzie.

Pojedynek Sowińskiego z Bohrerem trwał zaledwie 52 sekundy. Były mistrz KSW w wadze piórkowej najpierw trafił rywala wysokim kopnięciem, po którym zwalił go z nóg prawym sierpowym. 

Dla zawodnika ze Śląska wygrana przed własnymi kibicami była powrotem na zwycięską ścieżkę po przegranej z Normanem Parkiem w maju tego roku na gali KSW 49. 32-latek z Radzionkowa odniósł siódmy triumf przez nokaut w karierze. 

Zobacz także: KSW. Powstanie reality show!

Vinicius Bohrer po raz drugi przegrał w KSW. W debiucie Brazylijczyk zmierzył się z Robertem Soldiciem i musiał uznać wyższość Chorwata. 31-latek z Tata Fight Team to specjalista od walki w parterze, ale do tej pory nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności w brazylijskim jiu jitsu w okrągłej klatce polskiej federacji.

Zobacz także: Znakomity nokaut Polaka! Szwajcar wyniesiony na noszach

Z kolei Artur Sowiński w Arenie Gliwice wygrał po raz drugi. Rok temu, 1 grudnia na KSW 46, "Kornik" zwyciężył Kamila Szymuszowskiego.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #38. Borys Mańkowski wrócił na właściwy tor. "Dużo osób zapomniało, jak dobry jest w parterze"

Czy Artur Sowiński zostanie jeszcze mistrzem KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL