Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Mamed Chalidow i Scott AskhamMateriały prasowe / KSW MMA / Na zdjęciu od lewej: Mamed Chalidow i Scott Askham

MMA. KSW 52. Scott Askham: Zrobiłem wystarczająco dużo, aby wygrać, ale to nie było ładne

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Scott Askham (19-4) w sobotę odniósł piąte zwycięstwo z rzędu. Jednogłośnie na punkty zdołał pokonać wracającego do klatki Mameda Chalidowa (34-7-2). Po walce Anglik wskazał elementy, z których nie jest zadowolony.

To była walka wieczoru podczas KSW 52 w Gliwicach. Po trzyrundowym pojedynku zwycięzcę wyłonić musieli sędziowie. Ci jednogłośnie zadecydowali, że Scott Askham pokonał wracającego do klatki Mameda Chalidowa.

- Nie jestem zbyt zadowolony z mojego występu. Ostatecznie zrobiłem wystarczająco dużo, aby zwyciężyć, ale to nie było ładne - skomentował Scott Askham w rozmowie z MMA Rocks.

- Mamed Chalidow potrafi mocno uderzyć. Musisz tylko zrobić swoje, aby wykonać zadanie i to właśnie zrobiłem. Oczywiście, nie był to mój plan, chciałem więcej walczyć w stójce. Dostosowałem się i zwyciężyłem - dodał.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (on tour): brutalny nokaut Kazieczki na KSW 52, teraz chce walki o pas

Askham zaznaczył jednocześnie, że choć jego taktyka miała wyglądać inaczej, potrafił dostosować się do warunków narzuconych przez Chalidowa. Był przygotowany na każdą ewentualność.

Teraz Scott Askham zamierza odpocząć od MMA. Chce spędzić najbliższe tygodnie z rodziną, aby po świętach wrócić do treningów. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy Anglik stoczy kolejną walkę i kto będzie jego rywalem.

Czytaj także:
Michael Dubois przeszedł badania. "Skończyło się na wstrząśnieniu mózgu"
Damian Janikowski: "Sygnalizowałem sędziemu, że dostałem w oko"

Czy powinno dojść do rewanżowej walki Askham - Chalidow?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL