Najnowsze Wyniki/Kalendarz
klatka MMAGetty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA

MMA. FFF 2. Filip Bąkowski kontra Hubert Sulewski na gali w Zielonej Górze

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Znany z pierwszej edycji gali FFF porucznik Filip Bątkowski zmierzy się 21 grudnia na gali FFF 2 w Zielonej Górze ze starszym szeregowym Hubertem Sulewskim w jednym z pojedynków otwierających galę w hali CRS.

Filipa Bątkowskiego doskonale pamiętają widzowie pierwszej edycji gali Free Fight Federation. W czerwcu członek 18. Dywizji Zmechanizowanej spotkał się w klatce z Kamilem Korzeniowskim i zaprezentował się znakomicie.

28-latek, mimo że szybko doznał w walce złamania szczęki, przewalczył pełen dystans i zwyciężył pojedynek w oczach sędziów. Tym samym porucznik Wojska Polskiego pozostał niepokonany w zawodowych starciach.

Zobacz także: UFC 245. Karta walk. Wyczekiwane starcie Covingtona z Usmanem

Hubert Sulewski również nie przegrał jeszcze żadnego pojedynku. Co ciekawe, członek 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej miał przyjemność walczyć na jednej z gal organizowanych przez swojego najbliższego przeciwnika. Starszy szeregowy regularnie startuje także w zawodach organizowanych przez polskie siły zbrojne i jest aktualnym Mistrzem Wojska Polskiego w starciach w bliskim kontakcie.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Kołecki rozczarowany brakiem bonusu po KSW 52. "Nie chodzi o pieniądze. Byłoby to miłe wyróżnienie"

Zobacz także: Martin Lewandowski podziękował Pudzianowskiemu

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista igrzysk olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski, zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomaszem Słodkiewiczem.

Kto wygra na FFF 2?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL