Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zapowiedź walki Samuela VogtaMateriały prasowe / FEN / Zapowiedź walki Samuela Vogta

MMA. FEN 27. Jacek Jędraszczyk rywalem Samuela Vogta w Szczecinie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jacek Jędraszczyk (6-2, 1 KO) podejmie Samuela Vogta (1-1, KO) podczas gali FEN 27 w Szczecinie. Dla widowiskowo walczącego zawodnika z Ostrowa Wielkopolskiego będzie to trzeci występ pod szyldem FEN.

Największym dotychczasowym sukcesem Jacka Jędraszczyka jest pokonanie Mateusza Głąba na początku października 2017 roku. Zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego stworzył wraz z Tymoteuszem Łopaczykiem kapitalne widowisko podczas FEN 21. Co ciekawe - federacja przyznała wtedy dwie najlepsze walki wieczoru, a jedna z nagród powędrowała własnie do niego.

Jędraszczyk aż pięć dotychczasowych zwycięstw odniósł walcząc na pełnym dystansie. W kwietniu 2019 roku pokonał młodego-zdolnego polskiej sceny MMA, Cezarego Oleksiejczuka.

Zobacz także: UFC 245. Karta walk. Wyczekiwane starcie Covingtona z Usmanem

Samuel Vogt ma 24 lata i urodził się w Świnoujściu. Zawodowy debiut wojownika z północy przypadł na końcówkę 2018 roku, gdy zmierzył się z Borysem Borkowskim. W maju 2019 roku rozprawił się przez techniczny nokaut z Austriakiem, Sebastianem Szwedą.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Kołecki rozczarowany brakiem bonusu po KSW 52. "Nie chodzi o pieniądze. Byłoby to miłe wyróżnienie"

Poza znakomitą kontrolą walki w stójce Vogt pokazał, że jego kopnięcia na korpus potrafią kompletnie stłamsić przeciwnika. Pojedynek w Szczecinie będzie największym wyzwaniem w karierze zawodnika ze stolicy Pomorza Zachodniego i jednocześnie debiutem pod szyldem FEN.

Zobacz także: Martin Lewandowski podziękował Pudzianowskiemu

Kto wygra na FEN 27 w Szczecinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL