Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Punahele Soriano nokautuje Oskara PiechotęTwitter / Na zdjęciu: Punahele Soriano nokautuje Oskara Piechotę

MMA. UFC 245. Trzecia porażka z rzędu Oskara Piechoty. Zobacz potężny nokaut Polaka (wideo)

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Oskar Piechota nie zdołał zablokować bardzo mocnego sierpowego wymierzonego przez Punahele Soriano. Polak na moment stracił przytomność, a jego przyszłość w UFC stoi pod znakiem zapytania.

Na gali UFC 245 w Las Vegas znalazł się jeden polski akcent. Oskar Piechota otworzył kartę walk pojedynkiem z Punahele Soriano. Dla Amerykanina był to oficjalny debiut w największej federacji MMA na świecie i przedstawił się kibicom w wielkim stylu.

MMA. UFC 245. Kamaru Usman - Colby Covington. Nokaut w ostatnich sekundach walki. Mistrz obronił pas wagi półśredniej >>

27-latek na początku atakował naszego rodaka kopnięciami. Pierwszy raz posłał go na deski po klinczu. "Imadło" w parterze przyjął kilka mocnych ciosów, ale zdołał przetrwać trudny moment.

Piechota w rewanżu próbował założyć kimurę, ale nieskutecznie. Po upływie trzeciej minuty dał się zapędzić pod siatkę, gdzie nie zdołał zablokować potężnego lewego sierpowego. Polskiemu wojownikowi momentalnie odcięło prąd, a sędzia od razu przerwał walkę.

MMA. UFC 245. 20 tysięcy dolarów dla Oskara Piechoty. Pół miliona dla Covingtona i Usmana >>

29-latek ma teraz poważne zmartwienie, bo pod znakiem zapytania stanęła jego przyszłość w UFC. Zaczął obiecująco, bo od zwycięstwa w debiucie. Potem jednak przegrał trzy walki z rzędu i za każdym razem przed czasem.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce": Kazieczko wielkim zwycięzcą KSW 52. Sędzia uratował życie jego rywala

Czy UFC to za wysokie progi dla Piechoty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL