Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Alistair OvereemInstagram / ESPN MMA / Alistair Overeem

MMA. Alistair Overeem pokazał ranę nad wargą (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W walce z Jairzinho Rozenstruikiem na gali UFC w Waszyngtonie Alistair Overeem doznał poważnego rozcięcia górnej wargi. Zobacz, jak teraz wygląda twarz legendarnego wojownika MMA.

7 grudnia podczas gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie Alistair Overeem niespodziewanie przegrał przez nokaut z Jairzinho Rozenstruikiem. Słynny holenderski wojownik zdecydowanie prowadził na punkty w tym pojedynku, ale ostatecznie dał się znokautować na... 4 sekundy przed końcem walki (WIĘCEJ TUTAJ).

Surinamczyk kończącymi uderzeniami rozciął górną wargę Overeema. Twarz 39-latka z widocznym głębokim rozcięciem wyglądała makabrycznie (WIĘCEJ TUTAJ, UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA).

Dwa tygodnie po występie na UFC on ESPN 7 zaleczona już warga legendy światowego MMA wygląda zdecydowanie lepiej. Chirurg plastyczny spisał się na medal.

- Jeśli mnie pytacie, to według mnie to było zbyt szybkie przerwanie pojedynku. Nie byłem nieprzytomny i od razu się podnosiłem. Sędzia nie mógł wtedy jeszcze widzieć skali obrażeń - skomentował Overeem na nagraniu udostępnionym na instagramowym koncie ESPN MMA.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce": najlepsze akcje KSW 52, zobacz je w zwolnionym tempie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL