Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert BurneikaMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Robert Burneika

MMA. "Moje najpiękniejsze księżniczki". Robert Burneika i jego dziewczyny

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Burneika wrzucił do sieci zdjęcie, na którym jego partnerka trzyma na rękach córeczkę pary. "Jak ma na imię?" - pytają internauci.

Litewski kulturysta i zawodnik MMA, Robert Burneika, od dwóch miesięcy jest szczęśliwym ojcem. 41-letni sportowiec poświęca dużo czasu swojej "hardkorowej" córeczce. "Koksu" i jego partnerka, Kaja, do tej pory nie zdradzili publicznie imienia dziecka.

"Moje najpiękniejsze księżniczki" - napisał Burneika w komentarzu do zdjęcia, na którym pochwalił się swoimi dziewczynami. Fotografia spodobała się internautom, którzy... zauważyli piękne, czarne włosy na głowie córki "Hardkorowego Koksa". Fani chcieliby też poznać jej imię.

"Masz dobry gust", "Mega fota", "Z włosami to chyba nie po tacie...", "Jak ma na imię?" - to tylko wybrane opinie użytkowników portalu społecznościowego.

Burneika od ponad roku jest w związku z młodszą od siebie o 16 lat Kają. Kobieta w przeszłości była menadżerką w restauracji, a teraz prowadzi dom i zajmuje się rodziną.

ZOBACZ: MMA. Burneika pokazał zdjęcie swojej partnerki. Internauci: "Ładna córka"! >>

- Teraz wszystkim szczęka opadnie, bo udowodniłem, że mogę mieć dzieci! Tylko nie chciałem ich mieć w przeszłości, bo nie spotkałem tej jedynej kobiety. (...) Teraz spotkałem tą właściwą i mogłem z nią założyć rodzinę - zdradził Litwin w wywiadzie z Fakt24.

ZOBACZ: MMA. "Większy od podwójnej lodówki". "Hardkorowy Koksu" ciągle "rośnie" >>

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce": najlepsze akcje KSW 52, zobacz je w zwolnionym tempie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL