Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiNewspix / Grzesiek Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. "Bizon z Białej Rawskiej". Mariusz Pudzianowski zaimponował internautom

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Gwiazdor KSW wrzucił do sieci zdjęcie z czasów, kiedy rywalizował w zawodach Strongman. "Dlaczego nie poszedłeś w kulturystykę?" - pytają "Pudziana" jego fani.

"Bizon z Białej Rawskiej" - napisał 42-letni Mariusz Pudzianowski w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Instagramie. Fotografia pochodzi z okresu, kiedy "Pudzian" dominował w zawodach siłaczy - Strongman.

Pięciokrotny Mistrz Świata Strongman (w latach 2002, 2003, 2005, 2007 i 2008) jest synem byłego sztangisty, Wojciecha Pudzianowskiego, który był jego pierwszym trenerem sportów siłowych.

W karierze strongmana Pudzianowski imponował wspaniałą muskulaturą, której zazdrościli mu rywale. "Zastanawiam się, dlaczego nie poszedłeś w kulturystykę", "Pan nigdy nie pomyślał o wzięciu udziału w zawodach kulturystycznych?", "Najlepszy siłacz", "Potęga" - tak internauci zareagowali na zdjęcie "Pudziana" sprzed lat.

ZOBACZ: MMA. Mariusz Pudzianowski nawet w święta ciężko trenuje. "Trzeba bigos przerobić" >>

W 2009 r. sportowiec z Białej Rawskiej zakończył karierę siłacza, ponieważ stwierdził, że "wszystko już osiągnął w tym sporcie". Od ponad dziesięciu lat walczy w MMA (bilans walk: 13 zwycięstw - 7 porażek - 1 "no contest") i jak twierdzi, wciąż sprawia mu to przyjemność.

ZOBACZ: MMA. KSW. Martin Lewandowski podziękował Pudzianowskiemu. "Zmienił polskie MMA" >>

ZOBACZ WIDEO Arabia Saudyjska się zmienia. To nie tylko Dakar, ale też inne wielkie imprezy

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL