Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karolina KowalkiewiczGetty Images / Ethan Miller / Na zdjęciu: Karolina Kowalkiewicz

MMA. "Idealna kobieta". Karolina Kowalkiewicz zachwyciła internautów

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
30 tys. lajków w cztery godziny! Zdjęcie Karoliny Kowalkiewicz zrobiło prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Na fotografii wojowniczka MMA pokazała zgrabną figurę.

Blisko 30 tys. polubień - to wynik w ciągu czterech godzin, jaki zanotowało zdjęcie Karoliny Kowalkiewicz na Instagramie (w tym samym czasie ponad 12 tys. lajków na Facebooku).

"Zjawiskowo Karolinko", "Sexy", "Taka piękna", "Sztos", "Idealna kobieta" - to z kolei wybrane komentarze internautów. Na fotografii widzimy zawodniczkę MMA (12-5) w stroju sportowym. "56,5 kg" - podpisała zdjęcie Kowalkiewicz, zdradzając przy okazji swoją aktualną wagę.

34-latka od początku 2020 r. narzuciła sobie ostry reżim treningowy. Polka ćwiczy w klubie Shark Top Team Łódź, przygotowując się do kolejnej walki w UFC. 22 lutego na gali UFC on ESPN+ 26 w Nowej Zelandii jej rywalką będzie niepokonana w amerykańskiej organizacji Yan Xiaonan (MMA 11-1, 1NC).

ZOBACZ: MMA. Karolina Kowalkiewicz szczerze o chorobie. "Byłam osobą bez życia" >>

Kowalkiewicz w starciu z Xiaonan będzie walczyć o przerwanie serii trzech porażek z rzędu w UFC (z Jessicą Andrade, Michelle Waterson i Alexą Grasso). To może być dla niej ostatnia szansa, żeby uratować lukratywny kontrakt z największą federacją MMA na świecie.

To może być też ostatnia walka Karoliny Kowalkiewicz w całej karierze - (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO "Kierunek Dakar". Ekstremalne przygotowania do Rajdu Dakar. Trwają cały rok

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL