Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz JoniakInstagram / mariusz_joniakmma / Na zdjęciu: Mariusz Joniak

MMA. FEN 27. Oleksii Polischuk w miejsce Trytka w Szczecinie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Oleksii Polischuk (7-2, 5 SUB) podejmie Mariusza Joniaka (5-4, 5 SUB) podczas gali FEN 27 w Szczecinie. Zawodnik z Ukrainy zastąpi tym samym kontuzjowanego Patryka Trytka. Limit tego pojedynku to 61,7 kg.

Polischuk ma niespełna 24 lata i od pięciu walk jest niepokonany. W październiku 2019 roku wygrał decyzją sędziów z Christofferem Darre podczas kameralnej gali na Malcie. Wcześniej dopisał trzy zwycięstwa przez poddania swoich rywali, z czego tylko jedna z batalii wyszła poza 1. rundę. Polischuk miesza zawodowe starty w dwóch kategoriach - piórkowej i koguciej.

Mariusz Joniak 18 stycznia galą w Szczecinie zadebiutuje na FEN, a pojedynek z Trytkiem będzie największym wyzwaniem w jego dotychczasowej karierze. 22-latek trenuje pod okiem Sławomira Grabowskiego i znakomita baza parterowa pomogła mu zanotować pięć zwycięstw przez poddania swoich rywali.

W sierpniu tego roku Joniak pokazał się ze znakomitej strony i pewnie pokonał Piotra Olszynkę. Dokładnie w ten sam sposób, techniką "północ-południe", styczniowy debiutant rozprawił się dwa lata wcześniej z Aleksanderem Kellerem.

Czytaj także:
Adam Kownacki zdradził wypłatę za pierwszą walkę
Donald Cerrone skomentował wypłatę McGregora

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (on tour): Mamed Chalidow wskazał powód porażki na KSW 52

Czy będziesz oglądał galę FEN 27?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL