Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala FEN Materiały prasowe / Gala FEN

MMA. FEN 27. Kirił Korniłow - Seweryn Kirschhiebel. Nokaut w drugiej rundzie. Polak na deskach!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Seweryn Kirschhiebel (2-3) został znokautowany przez Kiriła Korniłowa (1-0) podczas gali FEN 27 w Szczecinie. Bydgoszczanin na pojedynek zgodził się jednak w ostatniej chwili. Zastąpił kontuzjowanego Marcina Sianosa.

Wcześniej Seweryn Kirschhiebel wygrał dwa pojedynki w zawodowej karierze i oba przed czasem. Patryka Kanię pokonał przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie. Michał Wojdat skapitulował natomiast w drugiej odsłonie, gdy został poddany balachą. Był to jego debiut pod szyldem FEN.

Wotore. Otwarcie gali. Kibice obejrzą pierwszy brutalny pojedynek za darmo! (wideo)

Z kolei Kirił Korniłow to znakomity kickbokser, były zawodnik najlepszej na świecie organizacji Glory. W swoim debiucie w MMA Korniłow ciężko znokautował byłego mistrza KSW, Fernanda Rodriquesa Juniora. 

Rosjanin miał być faworytem starcia z Marcinem Sianosem. Sewerynowi Kirschhiebelowi również nie dawano przeciwko niemu większych szans. Eksperci i kibice się nie mylili. To Korniłow był stroną przeważającą w potyczce.

FEN 27. Łukasz Sudolski dobrze zna Michała Gutowskiego. "Mieliśmy sposobność sparować"

Od początku widoczna była ofensywa Rosjanina w stójce, który bardzo dobrze kontrolował dystans i wykorzystywał swoją przewagę warunków fizycznych. W drugiej rundzie przyjezdny mocnymi ciosami pod siatką skończył Kirschhiebela.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce": najlepsze akcje KSW 52, zobacz je w zwolnionym tempie

Czy Korniłow zostanie gwiazdą FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL