Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Izu UgonohMateriały prasowe / Biuro prasowe Izu Ugonoh / Na zdjęciu: Izu Ugonoh

MMA. "Rozmowy się toczą". Izu Ugonoh o współpracy z KSW

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Izu Ugonoh przymierza się do debiutu w formule MMA. Jak na razie były bokser nie podpisał umowy z żadną z federacji, choć przyznaje, że prowadził rozmowy nie tylko z KSW.

W rozmowie z Damianem Okłą z "Super Expressu" Ugonoh powiedział - Rozmowy się toczą. Niedawno mieliśmy spotkanie z Martinem Lewandowskim, ale rozmawiam również z innymi federacjami. O ich finalizacji na razie jeszcze nie możemy mówić. Czekam na rozwój wypadków.

33-latek ostatnią walkę stoczył w lipcu 2019 roku w Rzeszowie, niespodziewanie przegrywając z Łukaszem Różańskim. Po tej porażce podjął on decyzje, aby zakończyć karierę zawodowego boksera. 

- Powiedziałem, że nie zamierzam dalej boksować i nie podejmuje żadnych działań w kierunku powrotu, bo tego nie będzie. Boksowi poświęciłem dużo. Miałem jednak swoje powody, aby zakończyć karierę. Wydaje mi się, że pod koniec nieco się wypaliłem i potrzebowałem czegoś nowego. I w MMA to odnalazłem - dodał Izu Ugonoh

Do debiutu w mieszanych sztukach walki Ugonoh przygotowuje się w klubie Berkut WCA Fight Team Warszawa, trenując z m.in. Janem Błachowiczem czy Danielem Omielańczukiem.

Czytaj także:
Floyd Mayweather Jr nawołuje do rewanżu z McGregorem
ACA zainteresowane Mateuszem Rębeckim

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Adam Kowalski poobijany, ale szczęśliwy. "To była wojna, ale byłem na nią przygotowany"

Czy chciałbyś zobaczyć Izu Ugonoha w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL