Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Conor McGregor i Donald CerroneGetty Images / Steve Marcus / Na zdjęciu: Conor McGregor i Donald Cerrone

MMA. 180 dni zawieszenia dla Donalda Cerrone. McGregor wyszedł z walki bez szwanku

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Donald Cerrone po porażce z Conorem McGregorem może pauzować nawet przez 180 dni. Amerykanin w wyniku nokautu doznał złamania nosa oraz ma podejrzenie złamania oczodołu. Bez szwanku z walki wieczoru UFC 246 wyszedł Irlandczyk.

Długość zawieszenia Donalda Cerrone będzie zależeć od decyzji chirurga szczękowo -twarzowego. "Kowboj" po gali trafił od razu do szpitala, gdzie wykonano szereg badań. 

Dłuższa przerwa od walk czeka też Maycee Barber, która zerwała więzadło krzyżowe. 180 dni potencjalnego zawieszenia czeka też m.in Diego Fereirę i Anthony'ego Pettisa, których powrót do oktagonu będzie zależny od decyzji ortopedy w wyniku odniesionych pęknięć i złamań. 

Oprócz Conora McGregora bez uszczerbku na zdrowiu ze swoich walk wyszła m.in. Holly Holm czy Brian Keheller. "Notorious" może więc już przygotowywać się do kolejnej walki. Jak sam zapowiada, będzie gotowy, aby wejść w zastępstwie na wypadek kontuzji któregoś z głównych bohaterów UFC 249 - Chabiba Nurmagomiedowa bądź Tony'ego Fergusona. Walka o pas wagi lekkiej odbędzie się 18 kwietnia. 

Czytaj także:
Floyd Mayweather Jr nawołuje do rewanżu z McGregorem
ACA zainteresowane Mateuszem Rębeckim

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Adam Kowalski poobijany, ale szczęśliwy. "To była wojna, ale byłem na nią przygotowany"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL