Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gracjan SzadzińskiMateriały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Gracjan Szadziński

MMA. "Polski Tyson" powraca do KSW. "Zmieniłem dużo w swoim życiu i treningach"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Gracjan Szadziński to jeden z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w KSW. Nazywany "Polskim Tysonem" reprezentant Berserker's Team powróci do klatki po bolesnej porażce z rąk Mariana Ziółkowskiego.

Na KSW 53, 21 marca w Łodzi, Szadziński stanie przed szansą zrewanżowania się Bartłomiejowi Koperze za porażkę z marca 2014 roku, kiedy obydwaj nie byli jeszcze zawodnikami największej polskiej organizacji MMA. 

Gracjan Szadziński w KSW efektownie znokautował Macieja Kazieczkę i byłego zawodnika UFC, Paula Redmonda. Aż 75 proc. pojedynków "Polski Tyson" kończył przed czasem. 30-latek w 2019 roku był bliski walki o pas mistrzowski w wadze lekkiej, ale porażka z Ziółkowskim oddaliła te plany. 

"Przygotowania trwają. Zmieniłem dużo w swoim życiu i treningach i póki co okazuje się, że przegrana była darem od losu. Przepraszam, że nie odpisuję, ale przygotowania są teraz dla mnie najważniejsze. Będzie mnie teraz tutaj mniej" - napisał na Facebooku Gracjan Szadziński po ogłoszeniu jego drugiej walki z Koperą. 

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Spora niespodzianka w walce Lubońska - Dourthe! "Od miesiąca nie mogę się wyleczyć"

W walce wieczoru KSW 53 wystąpi Mariusz Pudzianowski. W karcie głównej kibice zobaczą również Roberta Soldicia i Karola Bedorfa.

Czytaj także:
Floyd Mayweather Jr nawołuje do rewanżu z McGregorem
ACA zainteresowane Mateuszem Rębeckim

Czy śledzisz karierę Gracjana Szadzińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL