Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Ivan Erslan - Darwin RodriguezMateriały prasowe / KSW / Na zdjęciu: walka Ivan Erslan - Darwin Rodriguez

MMA. KSW 53. Ivan Erslan zmierzy się z Przemysławem Mysialą

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Po świetnym debiucie na gali KSW 51 w Chorwacji, Ivan Erslan stanie 21 marca w Łodzi przed bardzo trudnym wyzwaniem. Utalentowany Chorwat zmierzy się w Atlas Arenie z dużo bardziej doświadczonym Przemysławem Mysialą.

Ivan Erslan zadebiutował w okrągłej klatce KSW na, pierwszej w historii organizacji, gali w Zagrzebiu. Na KSW 51 najlepszy półciężki w Chorwacji znokautował szybko najlepszego hiszpańskiego zawodnika tej kategorii wagowej, Darwina Rodrigueza. Przed walką dla KSW 28-latek pokonał między innym zawodników organizacji Bellator MMA, Rogera Carrolla i Toniego Markuleva.

Przemysław Mysiala po imponującej serii 6 wygranych dostał okazję walki o pas wagi półciężkiej na gali KSW 50. W Londynie "Misiek" musiał uznać jednak wyższość dominatora tej kategorii wagowej, Tomasza Narkuna. Pochodzący ze Zgierza zawodnik ma na koncie występy dla organizacji BAMMA, Bellator MMA oraz ACB.

Czytaj także:
Floyd Mayweather Jr nawołuje do rewanżu z McGregorem
ACA zainteresowane Mateuszem Rębeckim

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. To była prawdziwa wojna. Wojciech Janusz przegrał z Adamem Kowalskim. "Takie jest życie, dajcie mi trochę czasu"

Kto zwycięży na KSW 53?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL