Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz DrwalMateriały prasowe / mjr Adriana Wołyńska/st. chor. Tomasz Wojewódka / Na zdjęciu: Tomasz Drwal

MMA. Tomasz Drwal potwierdza powrót. "Od dłuższego czasu jestem w treningu"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Pierwszy Polak w UFC, Tomasz Drwal, zapowiedział powrót do klatki. 38-latek został włączony do galerii sław polskiego MMA podczas rozdania "Heraklesów" za 2019 rok.

- Fajnie, że dostałem tego Heraklesa, ale Tomek Drwal jeszcze nie skończył i ostatniego słowa nie powiedział. Jako że Szkoła Walki Drwala ma już cztery placówki, mogę dodać, że w przyszłym roku zamierzamy powalczyć o wszystkie statuetki, które zostały wręczone. Mam nadzieję, że pojawi się też nowa kategoria, czyli powrót i odkrycie 2020 roku! - powiedział Tomasz Drwal (cyt. za polsatsport.pl). 

Drwal to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników w historii mieszanych sztuk walki w Polsce. 38-latek zawodowo walczy już od 2004 roku. W latach 2007-2010 "Goryl" reprezentował kraj w UFC i wygrał w szeregach amerykańskiej organizacji trzy pojedynki. 

W 2014 roku Tomasz Drwal podpisał kontrakt z KSW, ale w największej polskiej federacji zdołał stoczyć tylko jedną walkę. W maju 2015 roku w starciu o pas kategorii średniej krakowianin musiał uznać wyższość Michała Materli. Następnie jego karierę zatrzymała kontuzja kręgosłupa. 

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Spora niespodzianka w walce Lubońska - Dourthe! "Od miesiąca nie mogę się wyleczyć"

- Od dłuższego czasu jestem w treningu. Jestem na finiszu porządkowania moich spraw biznesowych. Mam nadzieję, że niedługo coś ogłosimy - dodał.

Czytaj także:
Floyd Mayweather Jr nawołuje do rewanżu z McGregorem
ACA zainteresowane Mateuszem Rębeckim

W jakiej organizacji chciałbyś zobaczyć Tomasza Drwala?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL