Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Holly HolmGetty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Holly Holm

MMA. Była badana aż 50 razy na obecność dopingu. Holly Holm doceniona

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
50 próbek pobrano już od Holly Holm do badań po kątem dopingu. Wszystkie z nich miały wynik negatywny, a Amerykanka została pierwszą zawodniczką w UFC, która może pochwalić się takim osiągnięciem.

Holm to była mistrzyni kategorii koguciej i sensacyjna pogromczyni Rondy Rousey z 2015 roku. 38-latka otrzymała od Amerykańskiej Agencji Antydopingowej oficjalne pismo z gratulacjami odnośnie uzyskanego wyniku. 

- Nigdy nie chciałem używać żadnych środków poprawiających wydajność, ponieważ chciałam wiedzieć, że znam swoją ciężką pracę, moją wolę i moją pasję, a to wszystko jest czymś, na czym zawsze polegałam, by odnieść zwycięstwo. Wydaje mi się, że to zawsze dawało mi większą pewność siebie, wiedząc, że weszłam i zrobiłam to sama i nie miałam żadnej pomocy. Myślę, że to moja mentalność - powiedziała Holly Holm w rozmowie z MMAJunkie.com. 

- Jestem bardzo dumny, że mogę z bliska obserwować jej karierę oraz sprawić, by była liderem i wzorem do naśladowania dla UFC i naszego programu. Nie tylko innym sportowcom UFC, ale także innym sportowcom MMA oraz z innych dyscyplin. Holly Holm jest uosobieniem lidera i wzorem do naśladowania - dodał Jeff Novitzky, prezes UFC ds. zdrowia i wydajności zawodników. 

Holm w ostatniej walce, 18 stycznia w Las Vegas, pokonała w rewanżu Raquel Pennington. 

Czytaj także:
Michał Materla zawalczy w Łodzi
Marcin Różalski powróci do walk w 2020 roku

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #41. "Zawiodłem się na Parnassie. Chciał walki z Gamrotem, a teraz schował się w Paryżu"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL