Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Salim TFacebook / Na zdjęciu: Salim T.

MMA. Polski wojownik Salim T. aresztowany. Podejrzany o handel narkotykami dla gangu

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Salim T. jeszcze w ubiegłym roku miał walczyć w federacji UFC. Teraz gale MMA będzie oglądać za kratami, bo został aresztowany na trzy miesiące. "Grizzly" miał pracować dla gangu kiboli Cracovii.

TVN 24 informuje, że Salim T. został aresztowany przez Centralne Biuro Śledcze 29 stycznia. Prokurator postawił mu bardzo poważne zarzuty. Polski wojownik MMA jest podejrzany o przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej oraz handel narkotykami na dużą skalę.

30-latek podobno należał do gangu kiboli Cracovii. Kierowali nim bracia Z., a po trafieniu do aresztu schedę po nich przejęła Magdalena Kralka, która do dzisiaj jest poszukiwana przez policję.

Salima T. obciążył jeden z przestępców, który poszedł na współpracę z wymiarem sprawiedliwości i jest tzw. małym świadkiem koronnym. Podobno jednak nie ma innych dowodów, które świadczyłyby o tym, że handlował narkotykami i należał do gangu.

Wspomniany przestępca zeznał, że "Grizzly" handlował narkotykami sprowadzanymi z Hiszpanii i Holandii. Sąd pierwszej instancji uznał, że zeznania małego świadka koronnego to za mało, by aresztować zawodnika MMA. Dopiero sąd drugiej instancji uznał rację prokuratora i zdecydował o trzymiesięcznym areszcie 30-latka.

Salim T. ma na koncie czternaście zawodowych walk w MMA. W 2017 roku spełniło się jego marzenie i trafił do federacji UFC. W największej organizacji na świecie stoczył jednak trzy walki, wszystkie przegrał i rozwiązano z nim kontrakt. Od sierpnia ubiegłego roku nie stoczył żadnego pojedynku.

Magdalena Kralka nie dostała listu żelaznego. Cały czas grozi jej więzienie >>

Szymon Jadczak o Magdzie Kralce: Niewiarygodne, jakimi pieniędzmi obracała >>

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #42: Chalidow nadal stawiany nad Błachowiczem? "Trzeba mu dziękować za to, że został w Polsce"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL