Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz po zwycięstwie z Coreyem AndersonemGetty Images / Jan Błachowicz po zwycięstwie z Coreyem Andersonem

MMA. UFC. Brendan Schaub: Latem dojdzie do walki Błachowicz - Jones

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były zawodnik UFC, Brendan Schaub, w swojej audycji zabrał głos odnośnie szans Jana Błachowicza na pojedynek o pas kategorii półciężkiej UFC. - Gwarantuję ci, że latem dojdzie do walki Jon vs Jan - powiedział.

Schaub nie jest zwolennikiem polsko-amerykańskiej konfrontacji. "Big Brown" twierdzi, że Jon Jones powinien przenieść się do kategorii ciężkiej, gdyż w swojej dywizji jego walki już nie porywają kibiców i stają się nudne. 

- Nie chcę widzieć Jana Błachowicza w starciu z Jonem Jonesem. Wolałbym raczej zobaczyć Jana z Reyesem, aby zobaczyć kto z tej dwójki dostanie walkę o pas - powiedział Schaub. 

Weteran UFC, znając dotychczasową politykę amerykańskiej organizacji, przekonuje, że do walki Polaka o tytuł UFC dojdzie latem. Według niego Jan Błachowicz w starciu z Jonesem nie będzie miał większych szans. - Jon go pobije, a potem kto wie. To po prostu nie jest fajne, prawda? To po prostu nie jest ekscytujące. Wcale nie ekscytujące - dodał Brendan Schaub

Błachowicz po efektownej wygranej z Corey'em Andersonem awansował w rankingu UFC na 4. miejsce.

Czytaj także:
MMA. UFC. Jan Błachowicz królem rewanżów
Mateusz Legierski mistrzem organizacji Oktagon MMA

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #42: Chalidow nadal stawiany nad Błachowiczem? "Trzeba mu dziękować za to, że został w Polsce"

Czy dojdzie do walki Błachowicza z Jonesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL