Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Iwan SztyrkowGetty Images / Jeff Bottari / Na zdjęciu: Iwan Sztyrkow

MMA. RCC. Michał Pasternak nie podołał wyzwaniu w Rosji. Iwan "Uralski Hulk" Sztyrkow lepszy od Polaka

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Michał Pasternak (14-5) wyzwań się nie boi, co udowodnił decyzją o przyjęciu starcia z Iwanem Sztyrkowem (17-1-1). To jednak się nie opłaciło, bo Polak do rekordu dopisał kolejną porażkę.

Udając się do Jekaterynburga zawodnik prowadzony przez Mirosława Oknińskiego wiedział, że nie będzie miał łatwego zadania. Zwłaszcza, że do Rosji nie mógł udać się z nim główny trener. W narożniku kłopotów jednak nie było, bo słynnego szkoleniowca godnie zastępował... Szymon Kołecki.

Michał Pasternak skazywany był na porażkę z Iwanem Sztyrkowem. W pojedynku radził sobie jednak nie najgorzej. Wytrzymał w końcu cały dystans. Sam zadawał ciosy przeciwnikowi, próbował obaleń. Siła Rosjanina zrobiła jednak różnicę i to "Hulk" miał znaczną przewagę.

Po trzech rundach werdykt musieli wskazać sędziowie, którzy jednogłośnie wyłonili jako triumfatora niedoszłego zawodnika UFC. W najlepszej organizacji MMA na świecie Sztyrkow miał się bić w 2019 roku, ale na przeszkodzie stanęła jego choroba. Ultimate Fighting Chamionship ostatecznie zrezygnowało z jego usług. 

Dla Pasternaka była to piąta porażka w karierze. Kielczanin walczy ostatnio w kratkę. Pokonywał poprzednio Pawła Zakrzewskiego czy Ireneusza Cholewę, ale przegrywał z Romanem Dolidzem i Leandrem Ataidesem.

Zobacz także:
-> Boks. Deontay Wilder - Tyson Fury 2. Ujawniono oficjalne zarobki bokserów
-> Glory. Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Antonio Plazibatem w Antwerpii
->
MMA. Rocky Warriors Cartel 4. Wyniki gali. Igor Michaliszyn wygrał w walce wieczoru

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #42: Chalidow nadal stawiany nad Błachowiczem? "Trzeba mu dziękować za to, że został w Polsce"

Czy Michał Pasternak powinien walczyć w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL