Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczGetty Images / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. "Decyzja należy wyłącznie do Dany". Menadżerka Błachowicza o walce o pas

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Polscy kibice oczekują, że to Jan Błachowicz będzie kolejnym pretendentem do mistrzowskiego pasa UFC w wadze półciężkiej. Losy jego walki z Jonem Jonesem nie są jednak przesądzone, o czym poinformowała menadżerka "Cieszyńskiego Księcia".

Dorota Jurkowska, prywatnie narzeczona Jana Błachowicza, była gościem audycji "Jurasówka", w której zabrała głos na temat potencjalnej wali o pas reprezentanta Polski. 

- To jest trudna sytuacja. Wszystko wydawało się pięknie do momentu walki Jonesa z Reyesem. Gdyby ta walka nie była tak bliska, to mielibyśmy teraz klarowną sytuację, a że walka wyszła jak wyszła, to mocno pokrzyżowała plany. I teraz tylko i wyłącznie od Dany White'a zależy czy następna walka Janka będzie starciem o pas z Jonesem. Może być tak, że Reyes dostanie rewanż, żeby sytuacja się wyklarowała - powiedziała Dorota Jurkowska. 

Błachowicz 15 lutego w efektowny sposób znokautował Corey'a Andersona i zrewanżował się Amerykaninowi za porażkę z 2015 roku. Po tej wygranej "Cieszyński Ksiażę" awansował na 4. miejsce w rankingu UFC w wadze półciężkiej. 

- Rozmawiałam z matchmakerem UFC po walce i decyzja należy już tylko i wyłącznie do Dany - dodała Jurkowska. 

Dominick Reyes na UFC 247, 8 lutego w Houston, sprawił sporo problemów Jonesowi. Mistrz co prawda obronił tytuł, ale nawet w opinii Dany White'a zwycięstwo było kontrowersyjne i wielu ekspertów widziało porażkę "Bonesa". 

Czytaj także:
Charles Martin znokautował Geralda Washingtona w eliminatorze IBF
Porażka "Lorda". Polak poddany w pierwszej rundzie

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43 (newsy): Łukasz Kopera wskakuje do karty walk ACA 108

Kto powinien zostać kolejnym rywalem Jona Jonesa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL