Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz LeśkoMateriały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Bartosz Leśko

MMA. ACA 108. Bartosz Leśko poznał rywala. Trudne zadanie przed Polakiem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Bartosz Leśko (9-1), który na początku roku podpisał kontrakt z organizacją ACA, powróci do klatki już w kwietniu. Na Torwarze, podczas ACA 108, gdynianin skrzyżuje rękawice ze Swietłozarem Savovem (18-7). Bułgar walczył już w Polsce.

Wojownik z Gdyni ma 23 lata i 12 zawodowych walk w MMA na swoim koncie, w tym 9 zwycięstw. Po dość intensywnym okresie w swojej karierze - w ciągu 3 lat zawodnik stoczył 7 pojedynków - Bartosz Leśko w październiku wyjechał do Tajlandii, gdzie odpoczywał i trenował. Świeży i głodny zwycięstwa powróci do klatki ACA już w kwietniu w Warszawie.

Swietłozar Savov to doświadczony zawodnik z Bułgarii. W zeszłym roku zawalczył z Piotrem Strusem na gali ACA 96 w Łodzi. Ostatecznie sędziowie dali zwycięstwo Polakowi. Savov słynie z szybkich poddań. Aż 13 ze swoich 18 zwycięskich walk kończył już w pierwszej rundzie!

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia w COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru kibice zobaczą Daniela Omielańczuka (23-9) z Salimgirajewem Rasułowem (18-7).

Czytaj także:
Charles Martin znokautował Geralda Washingtona w eliminatorze IBF
Porażka "Lorda". Polak poddany w pierwszej rundzie

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43. (highlights): czas ciężkich nokautów! Niesamowity obrotowy łokieć najlepszy w zestawieniu

Kto wygra na ACA 108?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL