Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Absolute Championship BerkutMateriały prasowe / Absolute Championship Berkut

MMA. Emocjonujący rewanż Fostera z Adajewem podczas ACA 108 w Warszawie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Poznaliśmy pierwsze zagraniczne zestawienie gali ACA w Warszawie. Amirchan Adajew (16-5) skrzyżuje rękawice z Brianem Fosterem (28-12). Będzie to drugie, rewanżowe spotkanie zawodników w klatce ACA w Warszawie.

Ostatnie starcie Foster przegrał przez dyskwalifikacją. Amerykanin jest cenionym weteranem na światowym rynku MMA. 35-latek nie ma jednak tyle szczęścia do walk w Warszawie, co jego rywal z Rosji. Na gali ACA 92 Foster zastąpił kontuzjowanego Marcina Helda i w walce z Abdulem-Azizem Abdulwachabowem musiał uznać wyższość byłego mistrza organizacji ACB.

Drugą szansę pokazania się przez polską publicznością Foster miał podczas listopadowej gali ACA. Ten pojedynek w drugiej rundzie zakończył sędzia. Podczas walki w parterze Foster kopnięciem w szczękę trafił przeciwnika, który padł nieprzytomny na matę. Sędzia natychmiast zainterweniował, a pojedynek przez dyskwalifikację wygrał Amirchan Adajew. 

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia w Warszawie. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Salimgirajewem Rasułowem (18-7).

Czytaj także:
Kowalkiewicz już po operacji
Show Joanny Jędrzejczyk na media treningu (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43. Bartosz Fabiński wraca do klatki UFC. "Wreszcie! Kontuzja była bardzo poważna"

Czy czekasz na galę ACA 108?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL