Najnowsze Wyniki/Kalendarz
arena walk przed galą Instagram / valorfights / Na zdjęciu: arena walk przed galą

Koronawirus. Dwie gale MMA w Polsce odwołane. "Prosimy o wyrozumiałość"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Wraz z rozwojem epidemii koronawirusa i zaleceniami o odwoływaniu imprez masowych powyżej 1000 osób, przełożone na inny termin zostały gale organizacji Madness Cage Fighting oraz Slugfest.

Jak na razie nie wiadomo, jaką decyzję odnośnie marcowych gal podejmą federacje KSW i Fight Exclusive Night. Główny Inspektor Sanitarny wydał zalecenie, w którym zalecił, aby odwoływać imprezy skupiające więcej niż 1000 osób. 

Organizacja Madness Cage Fighting miała zorganizować galę 11 kwietnia w hali MOSiR w Puławach. "Otrzymaliśmy zalecenia zarówno władz Miasta Puławy, jak i Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczące zaniechania organizacji imprezy powyżej tysiąca osób. Sytuacja dynamicznie zmienia się nie tylko na terenie naszego kraju, ale i na całym świecie. W trosce o zdrowie nas wszystkich podjęliśmy tę trudną, ale jednocześnie społecznie odpowiedzialną decyzję" - można przeczytać o oficjalnym komunikacie prasowym. 

Oto pełna treść oświadczenia:

Z kolei działająca w Wielkopolsce organizacja Slugfest najbliższą galę miała zorganizować 14 marca. Jej właściciele zastosowali się jednak do prośby burmistrza miasta Wągrowca pana Jarosława Berendta o przeniesieniu terminu imprezy gali MMA Slugfest 18 na przełom maja i czerwca. 

Oto pełna treść oświadczenia:

Czytaj także:
Boks. Artur Szpilka - Siergiej Radczenko. Grzegorz Proksa wypunktował walkę
Boks. "Czas na bardzo konkretne wnioski". Andrzej Wasilewski po walce Szpilka - Radczenko

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL