Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert BurneikaYouTube / Na zdjęciu: Robert Burneika

Hardkorowy Koksu żartuje z koronawirusa: "po co panikować i wydawać kasę"

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Robert Burneika zamieścił na Facebooku wpis, który odnosi się do aktualnej sytuacji na świecie. Razem ze swoją partnerką życiową postanowili z przymrużeniem oka podejść do tematu ogólnoświatowej epidemii.

Epidemia Koronawirusa atakuje kolejne regiony świata. Z dnia na dzień jesteśmy informowani od coraz większej liczbie zakażeń. Również w Polsce. Minister sportu, Danuta Dmowska-Andrzejuk, zarekomendowała nawet odwołanie zawodów sportowych, które mają się odbyć w naszym kraju (czytaj więcej TUTAJ >>).

W tym niezbyt optymistycznym okresie Robert Burneika postanowił nieco rozweselić swoich fanów. Hardkorowy Koksu wrzucił na swój profil na FB wymowne zdjęcie. Zobacz.

Pochodzący z Litwy kulturysta i wojownik MMA wraz ze swoją życiową partnerką użył... biustonosza jako podwójnej maseczki. - Korona wirus juz w Polsce! A tu brak maseczek w sklepach ale spokojnie mamy rozwiązanie dla par. na pewno każdy ma w domu i po co panikować i wydawać kase - napisał (pisownia oryginalna). 

Żart został przyjęty przez fejsbukowiczów bardzo dobrze. Większość komentujących wyraziła swoje zdanie i poparła Burneikę, że w tych trudnych czasach jest miejsce na odrobinę humoru.

"Na zawodach w Stanach 10 lat temu". Robert Burneika pokazał świetne zdjęcie >>

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy podoba ci się żart Hardkorowego Koksa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL