Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala FENMateriały prasowe / FEN / Gala FEN

MMA. FEN walczy o zorganizowanie gali. "Dołożymy wszelkich starań"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Prezes federacji Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak, poinformował, że gala FEN 28 w Lublinie może się odbyć. Wydarzenie jest zaplanowane na 28 marca.

"FEN nadal w grze! ‪Pracujemy żeby gala obyła się mimo pandemii. Dołożymy wszelkich starań, żeby zrobić to z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i ostrożności! Trzymajcie wszyscy za nas mocno kciuki" - napisał na Facebooku Paweł Jóźwiak.

Jak do tej pory niemal wszystkie zbliżająca się gale MMA zostały odwołane. Decyzje takie podjęły m.in. KSW, Slugfest, Armia Fight Night czy Madness Cage Fighting. 

Być może rozwiązaniem dla FEN okazałaby się gala przy pustych trybunach, ale w transmisji PPV. W dotychczasowej swojej działalności dolnośląska federacja nie wprowadziła jeszcze płatnego systemu pay-per-view. 

W walce wieczoru FEN 28 ma dojść do rewanżowego pojedynku Adriana Zielińskiego z Danielem Rutkowskim o pasy Fight Exclusive Night i Babilon MMA w wadze piórkowej. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się "Rutek". W innych pojedynkach gali kibicom mają zaprezentować się m.in. Rafał Kijańczuk, Szymon Bajor czy Szymon Dusza.

Czytaj także:
Boks. Artur Szpilka - Siergiej Radczenko. Grzegorz Proksa wypunktował walkę
Boks. "Czas na bardzo konkretne wnioski". Andrzej Wasilewski po walce Szpilka - Radczenko

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy wykupiłbyś dostęp do gali FEN 28?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL