Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala KSWMateriały prasowe / kswmma.com / Gala KSW

MMA. Nieoficjalnie: były mistrz ACA, Albert Durajew, podpisał kontrakt z KSW

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Według nieoficjalnych informacji, były mistrz organizacji ACA w wadze średniej i półśredniej, Albert Durajew, podpisał kontrakt z KSW. "Maczeta" to jeden z najlepszych zawodników swojej kategorii w Europie.

O związaniu się umową Durajewa z KSW poinformował rosyjski dziennikarz Azamat Bostanov na Instagramie. Jak na razie polska federacja nie potwierdziła tych doniesień.

Sytuacja z rzekomym pojawieniem się Alberta Durajewa w KSW jest o tyle zaskakującą, że w październiku 2019 roku media w Rosji poinformowały, że trafił on do UFC. Do jego debiutu miało dojść w listopadzie na gali w Moskwie. W ciągu kilku następnych miesięcy sprawa angażu mistrza ACA w amerykańskiej organizacji ucichła. 

Durajew w szeregach Absolute Championship Akhmat wygrał wszystkie z ośmiu pojedynków, sięgając najpierw po pas wagi półśredniej, a następnie średniej. W ostatniej walce, na gali ACA 89 w Krasnodarze we wrześniu 2018 roku, pokonał on Piotra Strusa po jednogłośnej decyzji sędziów. 

Czytaj także:
Waldemar Ossowski: Sergiej Radczenko chce rozdawać karty (komentarz)
Szykuje się hit w KSW. Marcin Wrzosek chce walki z Artiomem Łobowem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43: hitowe starcie z udziałem Mariana Ziółkowskiego? "Ogłoszenie zostawię organizatorom"

Czy zakontraktowanie Alberta Durajewa to dobry ruch federacji KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL