Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Izabela BadurekWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Izabela Badurek

MMA. FEN 28. Izabela Badurek zrezygnowała z walki

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W poniedziałek Fight Exclusive Night poinformowało o przełożeniu gali FEN 28 na inny termin. Izabela Badurek (7-6) podjęła jednak decyzję o rezygnacji z walki podczas wydarzenia.

Planowana na 28 marca w lubelskiej Hali Globus gala FEN 28 odbędzie się w innym terminie i formacie niż wcześniej zakładano - ogłosili organizatorzy. Wiele wskazuje na to, że wydarzenie odbędzie się w telewizyjnym studiu, bez publiczności, tydzień później. Tak w audycji newonce.sport deklarował wcześniej prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

W walkach podczas gali mają wystąpić między innymi Adrian Zieliński, Daniel Rutkowski, Rafał Kijańczuk, Szymon Bajor czy Szymon Dusza.

W rozpisce była również Izabela Badurek, którą zestawiono z Izabelą Walczak. Doświadczona wojowniczka podjęła jednak decyzję o wycofaniu się ze starcia ze względów bezpieczeństwa.

"Gala w Ostródzie była hitem. W Lublinie też byłoby grubo. Niestety, z powodu wirusa nikt nie jest w stanie podać stałego terminu. Podjęłam decyzję o rezygnacji z walki, ponieważ nie chcę narażać siebie i rodziny. Powinniśmy przesiedzieć swoje w chałupie i tyle. Nie wyobrażam sobie w tej sytuacji ukrywać się z kolegami z maty i trenować, a potem wracać do córki" - napisała na swoim Facebooku.

Zobacz także:
-> Koronawirus. Czarny scenariusz Łukasza Jurkowskiego. "Duże MMA wróci na jesień"
-> Marcin Najman o swojej przyszłości w klatce Fame MMA: "Wróciła mi wiara, że jeszcze kilka lat powalczę"

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Gwiazdy piłki nożnej apelują do kibiców! "Jestem ujęty odpowiedzialnością piłkarzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy Izabela Badurek podjęła słuszną decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL