Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chabib NurmagomiedowGetty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow

Koronawirus. Chabib Nurmagomiedow wrócił do Rosji dokończyć przygotowania

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Chabib Nurmagomiedow wraz ze swoim sztabem musiał opuścić Florydę z uwagi na pandemię koronawirusa. Mistrz UFC przygotowania do walki z Tonym Fergusonem dokończy w Rosji.

Klub, w którym Nurmagomiedow odbywał główne przygotowania - American Kickboxing Academy w San Jones, w związku z zaostrzeniami wprowadzonymi w USA musiał zostać zamknięty. Wobec tego "Orzeł" planował pozostać na Florydzie jedynie ze swoim trenerem Javierem Mendelezem, ale ostatecznie podjął decyzję o powrocie do Rosji. 

Chabiba Nurmagomiedowa powinna czekać teraz 14-dniowa kwarantanna. Jeśli mistrz UFC dostosuje się do niej, pod znakiem zapytania stanie końcowy etap jego przygotowań do walki planowanej na 18 kwietnia. 

Dana White zapewnia, że UFC 249 odbędzie się w terminie, ale poza Nowym Jorkiem. Prezes amerykańskiej organizacji zna już nową lokalizację tego wydarzenia, ale na razie nie zdradził jej kibicom. Gala ma odbyć się bez udziału publiczności.

Czytaj także:
Waldemar Ossowski: Utrata kolejki, cofasz się o... Przespana szansa Kownackiego (felieton)
Joanna Jędrzejczyk zaatakowała Weili Zhang

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy Chabib Nurmagomiedow pokona Tony'ego Fergusona?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL