Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala FENMateriały prasowe / FEN / Gala FEN

MMA. FEN 28 ponownie przełożone. "Rozważymy inny termin"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Federacja FEN walczy, aby dać polskim fanom rozrywkę i zorganizować galę o numerze 28. Wydarzenie miało odbyć się pierwotnie 28 marca, ale zostało przełożone na 11 kwietnia. Ten ostatni termin również jednak nie jest już aktualny.

"Gala FEN 28 jednak nie odbędzie się 11 kwietnia. Rozważymy inny termin, gdy pandemia się trochę uspokoi" - napisał na Twitterze prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

FEN 28 ma być transmitowane w systemie PPV i zostać wyprodukowane przy pomocy telewizji Polsat w przygotowanym do tego studiu. Pewne jest, że zmianie ulegnie też karta walk. W związku z zaostrzeniami wprowadzonymi w Europie, do Polski nie przylecą zagraniczni zawodnicy. 

W walce wieczoru FEN 28 ma dojść do rewanżowego starcia Adriana Zielińskiego z Danielem Rutkowskim. Stawką pojedynku w kategorii piórkowej mają być mistrzowskie pasy federacji Fight Exclusive Night i Babilon MMA.

Czytaj także:
Waldemar Ossowski: Utrata kolejki, cofasz się o... Przespana szansa Kownackiego (felieton)
Joanna Jędrzejczyk zaatakowała Weili Zhang

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): niesamowite akcje na One Championship w SingapurzeZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy kupisz PPV do gali FEN 28?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL