Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman

Koronawirus. Marcin Najman pod wrażeniem postawy ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
- Gdyby brał udział w wyborach prezydenckich, to by je wygrał - mówi o ministrze zdrowia Marcin Najman. Zawodnik MMA pozytywnie ocenia pracę Łukasza Szumowskiego w obliczu walki w Polsce z pandemią koronawirusa.

- Nie chcę się za bardzo wikłać w politykę, ale minister zdrowia to jest heroiczny człowiek, o heroicznych czynach! Po jego oczach widać, że on już prawie w ogóle nie śpi. Myślę, że dziś wzbudza największe zaufanie społeczne i gdyby brał udział w wyborach prezydenckich, to by je wygrał - powiedział Marcin Najman w rozmowie z Kamilą Biedrzycką dla "Super Expressu". 

Mimo że większość wydarzeń sportowych na całym świecie została odwołana z powodu pandemii koronawirusa, to organizatorzy gali Fame MMA 6, którą zaplanowano na sobotę 28 marca, utrzymają, że zmagania odbędą się. 

- Jest zaplanowana jako produkcja telewizyjna. Odbywa się w studiu telewizyjnym, nie ma publiczności, zaproszonych gości i mediów. Są zawodnicy, trenerzy, sędziowie, cutmani i ekipa realizacyjna. To jest niezbędny personel do przeprowadzenia gali.

- Wszystkie osoby, które mogą wykonywać swoje zadania poza studiem telewizyjnym, będą w osobnych pomieszczeniach, a nawet w osobnych budynkach. Minimalizujemy fizyczne interakcje między ludźmi - powiedział dla WP SportoweFakty Krzysztof Rozpara, współwłaściciel organizacji Fame MMA (więcej TUTAJ).

W związku z tym Marcin Najman, który na sobotniej gali ma zmierzyć się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, pozostaje w gotowości. Zapewnia, że formę sportową na walkę przygotował bardzo dobrą. - Zdrowotna forma jest bardzo dobra, ale też sportowo chyba najlepsza od lat - podkreślił dla "Super Expressu" Najman.

Czytaj także: Zbigniew Boniek proponuje nowy challenge. Rzucił wyzwanie Grzegorzowi Krychowiakowi

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (11):

 • Jan Lewandowski Zgłoś
  Szumowski taki dobry minister jak Najman bokser oby dwaj picery do kwadratu ???
  • Jan Lewandowski Zgłoś
   Szumowski taki dobry minister jak Najman bokser oby dwaj picery do kwadratu ???
   • Ania Opala Zgłoś
    O mamo.. Brak podstawowych rzeczy w szpitalach. Bałaganie lekarzy,pielęgniarek i ratowników o zbiórki dla szpitali na rzecz zakupu masek,środków dezynfekcji ,przyłbic, kombinezonów
    Czytaj całość
    itd.A ten opowiada o heroiczności gościa z tv, gdzie w tym czasie personel medyczny uprawia partyzantkę bez procedur i środków ochrony osobistej....Swoją drogą to nie wiem jak to jest,ale gdybym ja swoim pracownikom nie zapewniła środków ochrony osobistej to PIP by się ode mnie nie odczepił. A tu nikt nic...
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL