Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Thiago SantosGetty Images / Sean M. Haffey / Na zdjęciu: Thiago Santos

MMA. Thiago Santos chce, aby UFC pozbawiło Jonesa tytułu mistrzowskiego

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były pretendent do tytułu mistrza UFC w wadze półciężkiej, Thiago Santos, zareagował na aresztowanie Jona Jonesa. Brazylijczyk chce, aby amerykańska organizacja pozbawiła Amerykanina pasa.

Jon Jones w czwartkowy poranek został zatrzymany przez policjantów w Albuquerque za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu oraz nieodpowiedzialne użycie broni. Przeczytaj więcej na ten temat >>>

"Bones" po raz kolejny zapisał się w policyjnych kartotekach i niewykluczone, że amerykańska organizacja wyciągnie poważne konsekwencje w jego sprawie. O pozbawienie Jonesa tytułu apeluje jego były rywal i pogromca Jana Błachowicza, Thiago Santos

"Myślę, że dywizja półciężka potrzebuje nowego mistrza! (Takiego, który nie ma wiecznych kłopotów!). Myślę, że ja i Reyes zasługujemy na walkę o ten pas!" - napisał na Twitterze 36-latek z Rio de Janeiro. 

Brazylijczyk wraca do zdrowia po operacji kolana. "Marreta" musi jednak brać pod uwagę, że razem z nim i Dominickiem Reyesem głośno pojedynku o tytuł domaga się Jan Błachowicz, opromieniony trzema zwycięstwami z rzędu.

Czytaj także:
Chabib Nurmagomiedow wrócił do Rosji dokończyć przygotowania
UFC 249 odbędzie się w terminie

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Czy Jon Jones powinien zostać pozbawiony pasa UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL