Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Kiełek (z prawej)WP SportoweFakty / Waldemar Ossowski / Na zdjęciu: Paweł Kiełek (z prawej)

Koronawirus. Paweł Kiełek daje przykład. "Pomagajmy medykom i polskim firmom"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jeden z czołowych polskich zawodników kategorii półśredniej, Paweł Kiełek, postanowił dać przykład innym i przekazał 100 maseczek dla Szpitala w Olsztynie. 24-latek zorganizował też zbiórkę pieniędzy w internecie na zakup potrzebnych materiałów.

Kiełek w swojej karierze walczył już dla federacji FEN, ACA czy Brave CF. Zawodnik olsztyńskiego klubu Arrachion wziął również udział w programie KSW - "Tylko Jeden", emitowanym na antenie Polsatu. 

Kolega klubowy Mameda Chalidow przekazał potrzebne materiały dla szpitala w Olsztynie. "Jako DrNatural.pl przekazaliśmy na razie 100 maseczek ochronnych, które kupiliśmy w polskiej szwalni" - zakomunikował na Facebooku Paweł Kiełek

Dodatkowo 24-latek zorganizował zbiórkę pieniędzy w internecie. "Wszystkie pieniądze z tej zrzutki zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych środków ochronnych, które przekażemy do szpitali. Podczas, gdy medycy otrzymają od nas artykuły ochronne, to POLSKIE, lokalne firmy otrzymają od nas zamówienia na te produkty. Możliwe, że dzięki temu choć jedno miejsce pracy zostanie uchronione przed kryzysem, jaki nastał na rynku pracy. Pomagajmy medykom i POLSKIM FIRMOM! - można przeczytać na stronie zbiórki (pisownia oryginalna). 

Czytaj także:
Izu Ugonoh zawalczy dla KSW
UFC reaguje na aresztowanie Jona Jonesa

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zabawa w rodzinie Pogby mogła skończyć się katastrofąZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL