Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski w sali treningowejFacebook / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski w sali treningowej

Koronawirus. MMA. Mariusz Pudzianowski na wojnie z COVID-19

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mariusz Pudzianowski pokazał w mediach społecznościowych, jak walczy z koronawirusem w swojej firmie transportowej. Zobacz zdjęcie.

43-letni Mariusz Pudzianowski jest byłym strongmanem, obecnie zawodnikiem MMA, ale też przedsiębiorcą. Pracownicy jego firmy transportowo-spedycyjnej w dobie pandemii koronawirusa bardziej narażeni są na zakażenie się. Dlatego ważne jest przestrzeganie zasad higieny oraz specjalistyczny sprzęt.

"Pudzian" na swoim profilu na Instagramie zaprezentował, jak powinien wyglądać strój pracowniczy w czasach pandemii, która zbiera swoje straszne żniwo na całym świecie. "Ja na wojnę z COVID-19 gotowy w miarę moich możliwości, a Wy?" - napisał sportowiec na portalu społecznościowym.

"Zabezpieczyłem swoich pracowników kombinezonami, maseczkami, rękawiczkami... odkażaczami, jak widać. Nie robię sobie żartów z tego i Wy też nie róbcie!" - dodał gwiazdor KSW.

Do środy (1 kwietnia, stan z godz. 12:30) w Polsce stwierdzono 2347 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 35 osób zmarło. Ogniskami pandemii w Europie są Włochy i Hiszpania, gdzie odnotowano dużą liczbę ofiar śmiertelnych - odpowiednio 12428 i 8464.

Zobacz:
Koronawirus. Tenis. Iga Świątek nie chce pieniędzy. Woli przeznaczyć je na walkę z pandemią
Koronawirus. Nicki Pedersen zapowiada walkę z chorobą. "Nie boję się, że umrę"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL