Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał MaterlaWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Materla

Koronawirus. Michał Materla zaangażował się w pomoc szpitalom

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Materla, wraz z jednym ze swoich sponsorów, zaangażował się w akcję wparcia szpitali, które walczą z pandemią koronawirusa. - Najważniejsze żeby pomagać sobie wzajemnie - pisze były mistrz KSW.

Materla zaoferował pomoc przy rozwożeniu środków do dezynfekcji, które jego sponsor przekazał bezpłatnie dla szczecińskich szpitali.

"Najważniejsze żeby pomagać sobie wzajemnie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy sami będziemy takiej pomocy potrzebować!" - napisał na Facebooku czołowy zawodnik MMA w Polsce. 

Michał Materla miał 21 marca zawalczyć na gali KSW 53 w Łodzi z Czechem Patrikiem Kinclem, ale z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. W latach 2012-2015 szczecinianin dzierżył mistrzowski pas federacji w wadze średniej.

Reprezentant Berserker's Team Szczecin to przedstawiciel MMA, który włączył się do walki z pandemią koronawirusa. Wcześniej przykład do działania dali m.in. Joanna Jędrzejczyk czy Paweł Kiełek. 

Czytaj także:
Koronawirus. Piękny gest Joanny Jędrzejczyk
Rafał Kijańczuk: Federacja została postawiona pod ścianą

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL