Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczGetty Images / Sean M. Haffey / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC. Jan Błachowicz: Moja następna walka będzie o pas

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz w magazynie "Oktagon Live" przekazał polskim fanom wspaniałą wiadomość. "Cieszyński Ksiażę" powiedział, że w kolejnej walce zmierzy się o pas UFC w kategorii półciężkiej.

- Moja następna walka będzie o pas UFC. To mam zagwarantowane. Nie muszę już toczyć żadnej innej walki - powiedział Jan Błachowicz. Polak 15 lutego efektownie znokautował Coreya Andersona, wyzywając do pojedynku obecnego na trybunach Jona Jonesa. 

Problem w tym, że UFC ma inne plany dla swojego mistrza. W pierwszej kolejności Dana White chce, aby Jones zmierzył się w rewanżu z Dominickiem Reyesem. Ich pierwsze starcie, 8 lutego w Houston, było wyrównane i w opinii prezesa amerykańskiej organizacji zwycięzcą pojedynku powinien zostać Reyes. 

W kwestii Błachowicza wypowiedziała się także menadżerka zawodnika, Dorota Jurkowska. - Mamy zapewnienie od UFC, że Janek nie będzie musiał brać żadnej innej walki i on jest cały czas numerem 1 jeżeli chodzi o pretendenta do pasa - powiedziała. 

Wygląda zatem na to, że polskim kibicom pozostaje tylko czekać na termin starcia Polaka o pas największej organizacji MMA na świecie. "Cieszyński Książę", który dla UFC występuje od 2014 roku, wygrał 7 z ostatnich 8 walk.

Czytaj także:
Conor McGregor może zastąpić Nurmagomiedowa
Sebastian Przybysz: Najpierw czas sprawdzić się z Damianem Stasiakiem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Czy Jan Błachowicz jest lepszy od Jona Jonesa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL