Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala UFCAFP / Gala UFC

MMA. UFC. Gale co tydzień na prywatnej wyspie. Zawodnicy będą testowani

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Dana White ogłosił nową walkę wieczoru UFC 249 i zapowiedział, że impreza na pewno się odbędzie. Co więcej, amerykańska organizacja zamierza od 18 kwietnia produkować gale co tydzień. Wszystko na prywatnej wyspie, jeszcze owianej tajemnicą.

Pierwotnie mówiło się, że gala UFC 249 i kolejne wydarzenia światowego giganta MMA mają odbyć się na terenie rezerwatu Indian na zachodnim brzegu USA. W najnowszej rozmowie z "TMZ" White wyjawił więcej szczegółów. 

Gale przez okres 2 miesięcy mają odbywać się na prywatnej wyspie i co tydzień. Zawodnicy będą dostarczani na miejsce prywatnymi samolotami. Co więcej, wszyscy oni jak i cała załoga produkcyjna zostaną poddani badaniom na obecność COVID-19. 

- Wszyscy zostaną wstępnie przetestowani. Zadbamy o to, aby do gal przystąpili w 100 procentach zdrowi sportowcy, zdrowi komisarze sportowi, zdrowi sędziowie, moi pracownicy produkcyjni - żeby wszyscy byli zdrowi. Zadbamy o to, aby wszyscy byli bezpieczni przed, podczas i po walkach - powiedziała Dana White

Lokalizacja najbliższych gal jest nadal owiana tajemnicą. Do walki wieczoru UFC 249 w zastępstwie za Chabiba Nurmagomiedowa wszedł Justin Geathje.

Czytaj także:
Jan Błachowicz: Moja następna walka będzie o pas
Kubrat Pulew chce przekazać 1,5 miliona euro na walkę z pandemią

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Czy popierasz pomysł prezesa UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL