Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala UFCAFP / Gala UFC

MMA. UFC 249 ma odbyć się w kasynie w Kalifornii

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tachi Palace Resort Casino, w rezerwacie Santa Rosa Rancheria w Kalifornii, ma gościć galę UFC 249, 18 kwietnia. W walce wieczoru Tony Ferguson zmierzy się z Justinem Gaethje o tymczasowy pas w kategorii lekkiej.

Jeff Sherwood, założyciel portalu Sherdog.com, przekazał na Twitterze informację, że cztery najbliższe gale UFC odbędą się w kasynie i hotelu Tachi Palace. Budynek w Północnej Kalifornii znajduje się na terenach plemiennych, które nie są nadzorowane przez komisję sportową stanu.

Wcześniej w Tachi Palace organizowane były gale organizacji World Extreme Cagefighting czy Invicta FC. Jak na razie UFC nie potwierdza tej lokalizacji. Dana White zapowiadał wcześniej, że następne imprezy odbędą się na prywatnej wyspie, a wydarzenia odpowiednio zabezpieczy - zawodnicy i obsługa gali zostaną poddani badaniom na obecność COVID-19. 

Rozpiska UFC 249 przeszła kilka zmian. Do karty walk dodano starcia z innych, odwołanych wcześniej gal. W ten sposób 18 kwietnia kibice zobaczą w akcji m.in Francisa Ngannou czy Grega Hardy'ego.

Czytaj także:
Jan Błachowicz: Moja następna walka będzie o pas
Kubrat Pulew chce przekazać 1,5 miliona euro na walkę z pandemią

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Sportowcy bez planu na najbliższe dni. "Pełen trening nie ma sensu"

Czy UFC uda się ostatecznie zorganizować galę 18 kwietnia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL