Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski wraca do przeszłości. Wspomina, jak grał w rugby

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Mariusz Pudzianowski z niejednego pieca chleb jadł. Wiele osób kojarzy go z występami w roli strongmana czy zawodnika MMA. Sportowiec przypomina, że kiedyś grał też w rugby.

Mariusz Pudzianowski to jedna z ikon polskiego sportu. Treningi siłowe rozpoczął już w szkole podstawowej. Później trenował karate kyokushin oraz boks. Co warte przypomnienia, był też zawodnikiem rugby w zespole Budowlanych Łódź. Właśnie ten moment swojej kariery postanowił przypomnieć za pośrednictwem Instagrama.

"Stare czasy podczas meczu rugby Budowlani Łódź" - napisał, dodając zdjęcie z dawnych lat. Warto odnotować, że Pudzianowski bronił barw klubu z Łodzi w 2003 roku. W 2013 roku natomiast dziennik "Mirror" informował, że Polak będzie grać w... walijskim Amman United. Te plotki błyskawicznie zdementował sam zainteresowany.

Mariusz Pudzianowski zainkasował wiele wspaniałych osiągnięć za czasów występów w roli strongmana. Jego CV jest naprawdę imponujące. Gdy wykonywał martwy ciąg, przysiady ze sztangą, spacer farmera, przerzucanie opon czy spacer drwala, przed telewizorami gromadził się ogrom Polaków.

Po zakończeniu kariery w roli strongmana przerzucił się na MMA. W tej dyscyplinie zadebiutował 11 grudnia 2009 roku podczas gali KSW 12. Pudzianowski pokonał wówczas Marcina Najmana - już w 43. sekundzie walki zanotował triumf przez TKO.

Czytaj także:
Ogromny pech angielskiego piłkarza. Podczas treningu... wybił okno (wideo)

Robert Johansson, rywal Kamila Stocha w euforii. Poinformował, że będzie ojcem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'a

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL