Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Kawulski Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Maciej Kawulski

MMA. "Tylko Jeden". Maciej Kawulski o najbliższym odcinku: Całemu światu objawią się nowe, przyszłe gwiazdy KSW

Jakub Madej
Jakub Madej
Wszystko wskazuje na to, że szósty odcinek "Tylko Jeden" przyniesie widzom najwięcej emocji w całym programie. Jak zdradził Maciej Kawulski, wśród uczestników najbliższego odcinka poznamy nowe gwiazdy organizacji KSW.

- Czasem wielkie rzeczy dzieją się bez owacji na stojąco, nie zawsze w tłumie przy dźwiękach muzyki. Czasem epickie momenty i bohaterowie rodzą się w ciszy. Dzisiejszy program "Tylko Jeden" przyniesie nam wszystkim paradoksalnie aż czterech zwycięzców i aż dwa heroiczne starcia. Bez kalkulacji i kunktatorstwa w pogoni za marzeniami całemu światu objawią się nowe, przyszłe gwiazdy KSW. Ci, którzy kochają prawdziwe emocje, a nie udawany glamour, muszą dziś o 22 włączyć Polsat - napisał za pośrednictwem Facebooka Maciej Kawulski.

Niewykluczone, że kontrakt z KSW wywalczą również inni uczestnicy "Tylko Jeden". Zwycięzca podpisze umowę o wartości 200 tysięcy złotych z największą organizacją MMA w Polsce, jednak po pochwałach Macieja Kawulskiego, widzowie mogą spodziewać się również innych zawodników w klatce KSW.

Kolejny odcinek "Tylko Jeden" już w piątek po godzinie 22:00. W walkach półfinałowych Marcin Krakowiak zmierzy się z Tomaszem Romanowskim, natomiast Adrian Bartosiński skrzyżuje rękawice z Piotrem Walawskim.

Zobacz również:
KSW może zorganizować kolejny turniej. Tym razem w wadze lekkiej
Norman Parke otrzymał propozycję walki na gołe pięści

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Którzy zawodnicy awansują do finału "Tylko Jeden"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL