Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karolina Kowalkiewicz Materiały prasowe / Betard Sparta Wrocław / Na zdjęciu: Karolina Kowalkiewicz

MMA. "Wiem, że to tylko kwestia czasu". Kowalkiewicz marzy o podróży do Afryki

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Karolina Kowalkiewicz zdradziła, że jest zakochana w Afryce. Kiedy pandemia koronawirusa zostanie opanowana, sportsmenka zamierza tam polecieć i zobaczyć wschód słońca z balonu nad sawanną.

34-letnia Karolina Kowalkiewicz kuruje się w domu z powodu kontuzji oka, którą odniosła w walce z Xiaonan Yan na gali UFC on ESPN+ 26 w Auckland. Poważny uraz  sprawił, że dziś trening łodzianki ogranicza się jedynie do spokojnego rozruchu.

Kowalkiewicz myślami jest już przy wakacjach, które w dobie pandemii koronawirusa stoją jednak pod ogromnym znakiem zapytania tego lata. Jak się okazuje, sportsmenka chętnie wróciłaby do Afryki.

"Macie takie miejsca, do których chcielibyście wrócić? Spędziłam dwa tygodnie w Kenii i wtedy zakochałam się w Afryce. Czuje wielki niedosyt i marzę, żeby jeszcze tam wrócić i zwiedzić inne kraje. Zobaczyć na własne oczy Kilimandżaro oraz wschód słońca z balonu nad sawanną. Wiem, że to tylko kwestia czasu... Dużo uśmiechu Wam życzę!" - czytamy na instagramowym profilu zawodniczki UFC.

Na zamieszczonym zdjęciu Kowalkiewicz pozuje w basenie na tle Parku Narodowego Tsavo. Największy park narodowy w Kenii i jeden z największych na świecie sławę osiągnął dzięki występującym tam dużym słoniom.

 

Zobacz:
MMA. "Wyglądam jak cyborg". Karolina Kowalkiewicz zabrała głos po operacji

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL