Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Burneika z córeczkąInstagram / robertburneikaofficial / Na zdjęciu: Robert Burneika z córeczką

MMA. Koronawirus im niestraszny, bo jedzą "stejki". Robert Burneika zabrał córkę na siłownię (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Burneika pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniem ze swoją córeczką - Gają. Tatuś z córką testowali nowy sprzęt na siłowni.

Dobry humor nie opuszcza Roberta Burneiki nawet podczas pandemii koronawirusa, która zbiera swoje krwawe żniwo na całym świecie, w tym w Polsce. Litewski kulturysta i zawodnik MMA, by nie zwariować w domu na społecznej kwarantannie, udał się na trening na siłownię, której jest właścicielem.

W sesji treningowej towarzyszyła mu kilkumiesięczna córeczka Gaja. Na nagraniu zamieszczonym na Instagramie widzimy, że dziewczynka asystowała w ćwiczeniach będąc w nosidełku, które "Hardkorowy Koksu" założył na siebie.

"Hardkorowy trening z córeczką" - napisał Burneika w komentarzu do filmu. Na nagraniu słyszymy, jak mówi: "Dzisiaj będę testował hardkorowy, nowy sprzęt. Będziemy pakować. My jesteśmy hardkorowi. Jemy 'stejki', a nie kanapeczki".

"Od małego na całego", "Pozytywny człowiek", "Mała ćwiczy nogi", "Przecudna laleczka", "Robert, Ty to jesteś hardkorowy dzik" - komentują fani Burneiki, którym wideo bardzo się podobało.

Zobacz:
MMA. "Wyglądasz jak Hulk przy niej". Zobacz świetne zdjęcie "Hardkorowego Koksa"
MMA. Będzie wielki rewanż? Marcin Najman: Burneika? Porażka, do której nie powinienem dopuścić

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Biegacze z Afryki zdominują igrzyska? "Nadal mogą normalnie trenować na wysokościach"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL