Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed Chalidow Materiały prasowe / KSW / Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Mamed Chalidow

MMA. KSW. Mamed Chalidow skomentował swoją walkę z Borysem Mańkowskim. Zobacz, jak mu poszło (wideo)

Jakub Madej
Jakub Madej
Organizacja KSW opublikowała kolejne nagranie, na którym zawodnicy komentują pojedynki. Tym razem Mamed Chalidow wcielił się w rolę komentatora podczas swojego starcia z Borysem Mańkowskim, które odbyło się na gali KSW 39 na PGE Narodowym.

W drugim odcinku "Powrotu do przyszłości" z organizacją KSW możecie sprawdzić, jak w roli komentatora poradził sobie Mamed Chalidow. Jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce przedstawił swój punkt widzenia na walkę z Borysem Mańkowskim, do której doszło 27 maja 2017 roku na gali KSW 39: Colosseum. Zawodnicy skrzyżowali rękawice w głównym pojedynku historycznego wydarzenia, które odbyło się na PGE Narodowym.

Dla Chalidowa była to czterdziesta walka w zawodowej karierze. W poprzednich starciach ówczesny mistrz wagi średniej pokonywał między innymi Luke'a Barnatta, Aziza Karaoglu, Michała Materlę czy Bretta Coopera.

Mańkowski do klatki wszedł wtedy po raz 26. Była to dla niego największa walka w zawodowej karierze. W poprzednich starciach "Diabeł Tasmański" udanie bronił swój pas mistrzowski pokonując między innymi Johna Maguire'a, Jessego Taylora czy Mohsena Bahariego.

Zobacz również:
Jan Błachowicz odpowiada Jonesowi. Prezentuje efektowne nokauty (wideo)
"On jest potworem". Renato Carneiro po wrażeniem Mateusza Gamrota

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL