Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC. Dominick Reyes zachwycony Błachowiczem. "Techniczna bestia"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Dominick Reyes, podobnie jak Jan Błachowicz, jest blisko walki z Jonem Jonesem o pas UFC w kategorii półciężkiej. "Dewastator" wyraża chęć konfrontacji z Polakiem i docenia jego umiejętności techniczne.

Reyes w przeszłości wyzwał już Błachowicza do pojedynku, ale wówczas UFC nie zdecydowało się na takie zestawienie. Amerykanin twierdzi, że cały czas jest otwarty w tej kwestii, ale jego priorytetem jest rewanż z Jonem Jonesem za porażkę z UFC 247. 

- Myślę, że jest fantastycznym zawodnikiem. Jest jednym z najlepszych technicznie facetów w tej dywizji i ma naprawdę wielką moc. To techniczna bestia i ma duże doświadczenie. Chciałem walczyć z Janem, odkąd pokonałem Jareda Cannoniera - powiedział Dominick Reyes w rozmowie z Mike'em Heckiem dla "MMA Fighting". 

Polak, który wygrał trzy ostatnie walki w UFC, ma duże szanse, aby w kolejnym pojedynku zmierzyć się o tytuł kategorii półciężkiej. Jego jedynym konkurentem na tym polu jest Reyes, który świetnie zaprezentował się w pierwszym starciu z Jonesem i w opinii wielu ekspertów i Dany White'a zasłużył na rewanż. 

- Może i nie pamiętacie, ale wyzwałem go do walki. Jeżeli w grę wchodziłby tymczasowy pas, to zróbmy to. Sądzę jednak, że najpierw dadzą mi mój rewanż - dodał Reyes.

Zobacz także:
Jan Błachowicz ocenił szansę Mameda Chalidowa w UFC
Amanda Nunes wycofała się z walki. "Niech koronawirus minie"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): Chalidow nie chce walki z Durajewem. Wyjaśnił dlaczego

Czy Jan Błachowicz pokonałby Dominicka Reyesa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL