Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Mikołajuw Materiały prasowe / kswmma.com / Paweł Mikołajuw

MMA. Przemiana Pawła Mikołajuwa. "Popek" schudł aż 10 kg i pozostaje w treningu

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Mikołajuw prawdopodobnie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w MMA. "Popek" pochwalił się w mediach społecznościowych znaczną utratą wagi. Według jego słów w ciągu 4 dni schudł aż 10 kilogramów.

Mikołajuw ostatnią walkę w MMA stoczył 6 października 2018 roku w Londynie i przegrał przez techniczny nokaut z Erko Junem. Jego łączny bilans pojedynków w federacji KSW to 1 wygrana i aż 3 porażki, dlatego "Popek" po starciu z Bośniakiem poważnie zastanawiał się nad kontynuowaniem kariery sportowej. 

W mediach społecznościowych muzyka widać jednak coraz więcej filmików z treningów siłowych i bokserskich. Dodatkowo Paweł Mikołajuw zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentował swój brzuch, pisząc: "10 kilo w 4 dni". 

Maciej Kawulski, który jest jednym ze współwłaścicieli KSW, przyznał, że chciałby jeszcze zobaczyć Mikołajuwa w klatce. - Popek szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Natomiast to jest oczywiście pytanie do niego. Jeżeli będzie chciał, my mu taką walkę udostępnimy, umożliwimy i na pewno będzie wiele osób, które będą to krytykować - powiedział Kawulski w programie "Hejt Park".

Zobacz także:
Jan Błachowicz ocenił szansę Mameda Chalidowa w UFC
Amanda Nunes wycofała się z walki. "Niech koronawirus minie"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): Chalidow nie chce walki z Durajewem. Wyjaśnił dlaczego

Czy chciałbyś, aby "Popek" walczył jeszcze dla KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL